Građani ne samo Splita već i cijele Splitsko-dalmatinske županije odazvali su u velikom broju i zato smo na kraju akcije velike količine robe uputili u Karitas grada Vrgorca i Sinja

Udruga Dyxy u suradnji s Vijećem GK Spinut organizira humanitarnu akciju naziva „Imaš jaknu, šal kaput, rukavice viška – ostavi, trebaju ti jakna, šal ,kaput, rukavice – uzmi“.
Početak humanitarne akcije je 16.01.2019. g. od 16:00 do 18:00 h, u prostorijama Gradskog kotara Spinut, Antuna Gustava Matoša 29, Split.

Pozivamo sve građane koji imaju zimsku jaknu, kaput, šal  ili rukavice viška, a koji su spremni donirati ih onima koji nemaju tople odjeće za zimu ili su u teškoj financijskoj situaciji, da od srijede mogu svakim radnim danom (ponedjeljak-petak) u vremenu od 16:00 do 18:00 sati donijeti navedenu odjeću u prostorije GK Spinut, Antuna Gustava Matoša 29. Također, u istom vremenu potrebiti se mogu obratiti u prostorije kotara.