Članovi Udruge Dyxy proveli su subotu (19.10. 2019.  )na terapijskom jahanju u sklopu Projekta “72 sata bez kompromisa ” – međunarodni volonterski projekt koji animira mlade i promiče solidarnost, zajedništvo, kreativnost i volonterstvo. Projekt je organizirala Udruga SKAC-ST i provodi se u 9 europskih zemalja.
Djeca su uživala na jahanju i druženju u Konjičkom klubu HANAKO u Planom kod Trogira. Toliko se djeci svidjelo da smo odlučili ponoviti ovo lijepo druženje.

Poseban doživljaj za sve nas: djecu, roditelje i volontere. Jahalo se, tražilo skriveno blago, igralo loptom, povlačilo  i preskakalo konop, igralo  sa domaćim životinjama i uživalo u predivnoj prirodi. Hvala našoj Doris Nazor iz  Udruge SKAC_ST koja nam je omogućila predivno druženje (bez mobitela i laptopa) i  velika zahvalnost za zadovoljnu i sretnu djecu koja su bila oduševljena novim iskustvima.

 We love YOU.!!!!!