Početkom veljače se timu volontera Udruge Dyxy pridružila volonterka Randi Allen iz New Orleansa, SAD. Ona svakodnevno radi s našim članovima. Pomaže im u učenju engleskog jezika putem prezentacija, edukativnih radionica i učestvuje u kreativnim radionicama. Također im putem prezentacija upoznaje sa običajima, znamenitostima  i poviješću svog grada i države. Međutim ta međukulturalna suradnja je usmjerena i na upoznavanje volonterke s kulturom našeg grada i države.

Također zajedno s njom djeca uče pjevati poznate pjesme na engleskom, a oni nju pjesme na hrvatskom. Volonterka Randi je oduševljena našim gradom i načinom života, radom s djecom i druženjem s našim volonterskim timom  te je odlučila produžiti boravak u Hrvatskoj do lipnja.