Kako osigurati pozitivan utjecaj na putovanjima i volontiranju

Nakon sklopljenog ugovora o volontiranju s organizacijom ImpacTrip iz Portugala u Udrugu Dyxy su dolazili volonteri iz cijelog svijeta. Za njih je volontiranje u inozemstvu jedinstvena  prilika koja kombinira iskustvo otkrivanja nove zemlje i lokalne zajednice uz priliku da se pomogne i ostavi pozitivan utjecaj, i društveni i okolišni. Uz to, imaju priliku upoznati jedinstvene ljude iz cijelog svijeta i njihove priče koje će vam zauvijek ostati u sjećanju.

Volontiranje u udruzi Dyxy pokazalo se korisno i učinkovito na obostrano zadovoljstvo. Volonteri su doprinijeli poboljšanju i učinkovitosti rada u Udruzi. Upravo je ta međukulturalna suradnja bila vrlo zanimljiva djeci jer su između ostalog učili o drugim narodima, običajima i  kulturama. Sam rad Udruge je dobio odlične recenzije. Na taj način je promoviran ne samo rad Udruge već i  grad  Split i naša   državu.