Kao i svake godine Udruga sudjeluje u projektu ,,72 sata bez kompromisa” u organizaciji Udruge Skac-ST. Prvi dan projekta ,,72 sata bez kompromisa” organizirali smo kreativnu radionicu pod nazivom Hippy pokret, promovira se se mir i ljubav u svijetu. Izrađivali smo vijence za glavu od cvijeća i peace simbole za ogrlice.

Drugi dan projekta ,,72 sata bez kompromisa” bilo je uzbudljivo i veselo za djecu i volontere na terapijskom jahanju u UTI TOMS Trogir. Tijekom dana se jahalo terapijske konje. igralo loptom, pogađale su se zagonetke, igrali badminton, graničara, a osim toga smo zajedno sa članovi Udruge Iskra iz Splita pjevali i čitali poruke iz Međugorja. Uživali smo u prekrasnoj prirodi bez mobitela. Osim volonterki iz Udruge Dyxy i volonteri iz Udruge Skac_ST.

Powered by MINISTARSTVO RADA MIROVINSKOGA SUSTAVA I OBITELJI I SOCIJALNE POLITIKE, GRAD SPLIT