U Udruzi Dyxy se nastavlja s projektima. Još jedno pedagoško-psihološko predavanje s radionicom u sklopu projekta “BUDI GLAS, A NE TIŠINA” čoji je glavni cilj prevencija međuvršnjačkog nasilja. Tema je bila “Grupni utjecaj”. Grupa je uvijek u svim uzrastima ima veliki utjecaj, djeca ponekad čine ono što ne žele samo da ostanu dio grupe. Cilj je bio osvijestiti svoj identitet i vlastite uloge, te identitete drugih,osvijestiti da pripadamo u više različitih skupina/grupa u isto vrijeme, osvijestiti da se pripadnost skupinama s vremenom mijenja,osvijestiti osjećaje koji se javljaju kod istupanja/pristupanja skupinama, Jačati empatiju i osvijestiti važnost pomaganja drugima. Predavanje s radionicom je održala stručna suradnica Udruge Sara Bojić, mag.paed.

Powered by: NATO CHARITY BAZAAR I GRAD SPLIT I GRAD SOLIN