Danas se obilježava Međunarodni dana volontera. Međunarodni dan volontera prilika je za pojedinačne volontere, zajednice i organizacije za promociju svojih doprinosa razvoju na lokalnoj, nacionalnoj i međunarodnoj razini.  Svjesni smo kako svaki novi dan donosi priliku da kroz volontiranje pokrenemo promjene u zajednici u kojoj živimo. I ove je je godine Volonterski centar Udruge MI organizirao dodjelu nagrada i priznanja za organizatore volontiranja.

Među volonterima Udruge DYXY priznanja su dobile volonteri Matea Jagar, Ana Dupnančić i Josip Divić, dok su kao potpora radu Udruge priznanja dobili Rotary Club Split Novi i Joško Srdanović.
Čestitamo svim volonterima, a posebno brojnim volonterima Udruge Dyxy u Republici Hrvatskoj i širom svijeta koji daju doprinos svojim primjerima za dobrobit i vrijednost volontiranja za društvo.

„Nikada ne sumnjaj da mala grupa ljudi može promijeniti svijet,
uistinu to je jedino što ga je ikada i mijenjalo“,
Margaret Mead