U sklopu projekta InterCap,  14. siječnja održala se međunarodna on-line konferencija “Promoting Policy Coherence for Development through Education: How to Globalize Local Education?”

Konferencija je bila usmjerena na ulogu obrazovanja kao ključnog poticaja u promoviranju Agende 2030 i ciljeva održivog razvoja.

Na konferenciji su  govornici i sudionici govorili o ulozi formalnog i neformalnog obrazovanja  u podizanju svijesti i stvaranju znanja i razumijevanja u vezi s ciljevima održivog razvoja. Analizirali su se i  uloga nacionalnih obrazovnih vlasti, obrazovnih institucija, OCD-a, praktičara i nastavnika u općem kontekstu upravljanja strateškim promjenama.

Na konferenciji je sudjelovala stručna suradnica udruge Dyxy Ivana Vrca, mag.cheming et mag.oec.

InterCap_International Conference_Online_Agenda