Održan je okrugli stol na kojem su stručni suradnici Udruge u uvodnom dijelu poslušali dva predavanja kolegica dr. Ljiljane Sabljak i Dunje Marije Gabrijel na temu jezičnih teškoća i na koje načine djeci pomoći. posebno je bilo interesantno predavanje dr Sabljak kako biblioterapija daje izvrsne rezultate.

Na okruglom stolu evaluirali smo aktivnosti tri projekta koje je Udruga Dyxy provodila tijekom 2022 god. a to su: Dyxy: BUDI GLASA, ne tišina; VOLONTERI: MLADOST-SNAGA-SVJETLOST i Rana detekcija -uspješna prevencija.

Svi smo se složili da se radi o kontinuiranim projektima-programima koji moraju ići dalje jer daju rezultate i izvrsno su prihvaćeni u školskim sredinama. Ovakvo zajedničko vrednovanje rezultata provedenih aktivnosti pokazalo se korisnim i dalo nam je smjernice kako dalje.

Powered by: Grad Split, Grad Solin, split parking d.o.o.