Do 25. 04. 2023. održane je 7 radionica u Osnovnoj školi Otok u Zagrebu.
Sa učenicima sedmih razreda provodio se ciklus radionica prevencije međuvršnjačkog nasilja na temu: “Koja je tvoja poruka mira ?”. Učenici osmih razreda su nastavili s radionicama debate i cyberbullynga.Učenici su pokazali odlično poznavanje načina zaštite od neželjenih kontakata putem društvenih mreža, no svi su se izjasnili kako su im nepoznate odrasle osobe pristupale putem poruka te je broj sati koje dnevno provode na društvenim mrežama prelazio 3 sata, a prosječno se kretao oko 5 sati.
Učenici su odlično surađivali i bili aktivni i zainteresirani, a radionice je vodila naša vanjska suradnica Marija Butirić.
Razredi OŠ Otok, obuhvaćeni ovim radionicama u 4. mjesecu bili su: 8a – 17,04; 8b-18.04.; 8c- 21.04.;7c-24.04.;8c, 8a i 8b -25.04. 2023. god.

Powered by: Ministarstvo znanosti i obrazovanja