U sklopu manifestacije Dani otvorenih vrata 2023.Tijekom perioda od 1.06.2023.god. do 3.06.2023.god. održala se manifestacija DOVU 2023 u prostorijama udruge. Tijekom tog perioda radilo se s djecom s teškoćama |ezičinog spektra, ali i s djecom s drugim poteškoćama kao što su ADHD, ADD, djecom s lakšim oblicima autizma, problemima senzorne integracije, poremećajem pažnje i djecom čiji su roditelji/skrbnici korisnici usluga Hrvatskog zavoda za socijalni rad, podružnica Split. Uključivana su u različite radionice: logopedske, rehabilitatorske, pedagoške, NFB terapiju, SI terapiju, radionice pomoći u učenju i kreativne radionice. Cilj je što ranije uključivanja djece u tretman kako bi ublaživnje teškoća bilo uspješnije.Time je omogućeno pružanje djeci s poteškoćama iste šanse za obrazovanjem kao İ vršnjacima bez spomenutih teškoća.

Ujedno su naše inozemne volonterke održale predavanje o svojim državama.