okrugli-stol-2


okrugli-stol-1U Hotelu Park održan je 28. rujna 2016. Okrugli stol “Filantropija danas-kako odgovoriti na potrebe društva”.
Izlagače i sudionike pozdravile su u ime organizatora Zaklade “Kajo Dadić”, Rada Mužinić a u ime Nacionalne zaklade za razvoj civilnog društva. gđa Cvjetana Plavša-Matić.
Posebno ističemo izlaganja Luisa Madureira Pires iz Portugla koji je govorio o primjerima dobre prakse, pomaganju mladim nezaposlenim ljudima, koje suportira i financira Zaklada Calouste Gulbenkian kao i mlade psihologinje Tene Romani iz Udruge Marina Kaštela,primjeri dobrote kako se mladi ljudi uključuju u sportske aktivnosti zahvaljujući čovjeku velikog srca kap. Jošku Berketu.
Filantropski rad svojih udruga iznijeli i su: Centar za socijalnu skrb Split; Udruga Most, Udruga Lovret, Udruga Mi….