Između Sveučilišta u Splitu, Fakulteta elektrotehnike, strojarstva i brodogradnje i UDRUGE DYXY: Županijska udruga za djecu i mlade s teškoćama čitanja, pisanja i učenja sklopljen je dana 17.06.2020. Ugovor o donaciji informatičke opreme. Udruga Dyxy: Županijska udruga za djecu i mlade s teškoćama čitanja, pisanja i učenja  tijekom svog dugogodišnjeg rada surađuje s Centrom za socijalnu skrb u projektu „ Svi zajedno“ . Među članovima Udruge su djeca čije su obitelji korisnici usluga CZSS Split, a ujedno i djeca čiji su roditelji slabijeg imovinskog stanja . Stručni suradnici udruge , volonteri i djeca sudjeluju  u humanitarnim akcijama u prikupljanju kako materijalnih tako i financijskih sredstava za potrebite.

Informatička oprema koja je donirana na  zamolbu Udruge Dyxy će se sukladno potpisanom ugovoru proslijediti djeci, sudionicima  projekta „Svi zajedno“ .Donaciju su proslijedili  predstavnici  Sveučilišta u Splitu, Fakulteta elektrotehnike, strojarstva i brodogradnje dr. sc.docent Petar Šolić,  i  mag.ing. Ana Čulić, a preuzela je mag.paed. Sara Bojić, dopredsjednica Udruge Dyxy.