Naša suradnja s mladim volonterima Studentskog katoličkog centra Split započela je 2018. godine u sklopu projekta VolON – pojačaj volontiranje. Uključili smo se prošle godine u akciju 72 sata bez kompromisa u skolopu čega su mladi volonteri Studentskog katoličkog centra s korisnicima udruge radili kreativne radionice, te vodili korisnike na terapijsko jahanje u konjički klub Hanako u Plano. Suradnja sa splitskim SKAC-om pokazala se jako dobra i veselimo se nastavku provođenja zajedničkih volonterskih aktivnosti. Nastavak suradnje će se nastaviti u sklopu apliciranja udruge SKAC_ST na prijavu za dvogodišnje projekte volonterskih centara u 2020. godini koju je raspisalo Ministarstvo za demografiju, obitelj, mlade i socijalnu politiku.