Kao i svake godine članovi Udruge Dyxy u sklopu kreativnih radionica organiziraju likovne radionice izrade božićnih ukrasa. I ove godine smo započeli s ukrašavanjem balona koristeći se decoupage tehnikom te izradom pahuljica od plastičnih žličica.
Ciljevi radionica su stjecanje znanja, razvijanje vještina i vizualne percepcije, poticanje kreativnosti – otkrivanje vlastitih likovno-umjetničkih sposobnosti. Sudjelovali su djeca i volonteri, međutim u manjem broju zbog epidemioloških mjera. Radionicu je vodila naša volonterka Nikolina Serezlija, studentica Filozofskog fakulteta.
Dio članova je u međuvremenu ipak morao učiti uz pomoć naše stručne suradnice Ivane Vrce, mag.ing.cheming.et mag.oec.

Pripreme su počele. Radujemo se Božiću.

Powered by MINISTARSTVO RADA, MIROVINSKOGA SUSTAVA I OBITELJI I SOCIJALNE POLITIKE; GRAD SPLIT; GRAD SOLIN; ŽUPANIJA SPLITSKO-DALMATINSKA