Članovi Udruge Dyxy zajedno sa voditeljicom kreativnih radionica Antonijom Anić nastavljaju likovne radionice u božićnom raspoloženju. I danas smo nastavili sa izradom prozirnih balona i borića od šišarki. Tijekom likovnim radionicama se družimo i slobodno izražavamo kroz umjetnost. Članove udruge potičemo na koncentraciju i pribranost, osluškivanje vanjskog i unutarnjeg svijeta. Tako potičemo razvoj mašte i imaginacije te umjetničko izražavanje s ciljem pronalaska novih ideja i rješenja. Također usvajaju, primjereno uzrastu, različite umjetničke tehnike rada te osnove likovnih zakonitosti. Cilj je uz usvajanje likovnih vještina i tehnika rada, ojačati samopouzdanje djece, potičući njihov interes i budnost za svijet oko sebe.

Powered by MINISTARSTVO RADA, MIROVINSKOGA SUSTAVA I OBITELJI I SOCIJALNE POLITIKE; GRAD SPLIT; GRAD SOLIN; ŽUPANIJA SPLITSKO-DALMATINSKA