Članovi Udruge Dyxy zajedno s roditeljima su u nedjelju u sklopu projekta Prevencija vršnjačkog nasilja Budi glas, a ne tišina posjetili smo ranč UTI TOMS koje je predviđeno za terapijsko jahanje.
Međutim, na ranču se osim konja nalaze i brojne druge domaće životinje, što je za članove udruge bilo jedno novo, uzbuđujuće i neopisivo iskustvo. Osim što su jahali konje djeca i roditelji su imali radnu akciju, sudjelovali su u uređivanju ranča. Atmosfera je bila vesela i svi su bili zadovoljni. Hvala našoj Ani koja svoju pozitivnu energiju i ljubav prema životinjama uvijek dijeli s nama i što nam je svaki boravak jedno novo iskustvo. Ana, Mateo i cijela ekipa nam upotpunjuju osjećaj da se tu osjećamo kao kod kuće.

Tu je naravno i naša Karla koja volontira na ranču i koordinira aktivnosti.
Bilo nam je baš super.

Powered by. Ministarstvo znanosti i obrazovanja