U srijedu, 28. lipnja, je održano svečano zatvaranje ovogodišnjeg programa Stručne prakse-DKU (društveno korisno učenje), uz prezentaciju rezultata i iskustava.U ovoj akademskoj godini, peta generacija studenata upisala je SP-DKU u sklopu koje je ukupno 32 studenata radilo na aktivnostima za 8 lokalnih udruga pod mentorstvom profesora s Ekonomskog fakulteta i voditelja udruga. Udruga Dyxy je također sudjelovala u provedbi programa. Mentor profesor s Ekonomskog fakulteta je bila izv. prof. dr. sc. Josipa Višić, a mentor iz Udruge Dyxy Snježana Jurica,mag.prim.educ. Svečano zatvaranje programa vodila je doc. dr. sc. Ljiljana Najev Čačija.

Velike pohvale za studente, udruge i mentore koji kroz ovaj, od Sveučilišta nagrađeni izborni predmet, direktno i aktivno mijenjaju svoju zajednicu i društvo nabolje!!!