Povodom Međunarodnog dana mladih, u Zoni je otvorena izložba 𝟭𝟱 𝗴𝗼𝗱𝗶𝗻𝗮 𝗖𝗲𝗻𝘁𝗿𝗮 𝘇𝗮 𝗺𝗹𝗮𝗱𝗲 𝘂 𝗦𝗽𝗹𝗶𝘁𝘂 koja na zanimljiv način prezentira petnaestogodišnje čekanje na realizaciju cjelovitog splitskog centra za mlade.

Postav izložbe posjetitelje je vodio sve do 2006. godine i prve gradske strategije za mlade. Posljednje “izloške” u vremenskom nizu čine mailovi u kojima Info zona prethodnih mjeseci s nadležnima u Gradu Splitu pokušava dogovoriti sastanak na temu centra za mlade.

Domjenak je bio u skladu s podrškom koju Grad Split daje Info zoni u realizaciji aktivnosti centra za mlade .
Brojnim prolaznicima i posjetiteljima posebna atrakcija bio je gospodin Živko. Naime, on je postao kostur čekajući da Grad Split pronađe način kako može adekvatno podržati realizaciju cjelovitog centra za mlade. Kao predstavnik Udruge Dyxy izložbu je posjetila Snježana Jurica , tajnica udruge.