U nastavku projekta danas smo prvo bili na rivi i slikali milenijsku fotografiju. Nakon toga smo posjetili DVD Žrnovnica. Vatrogasci su nas upoznali sa svojim radom, opremom i organizirali poligon nakon edukacije. Naravno nakon poligona smo manje, više svi bili mokri. Također su nam u DVD Žrnovnica pripremili ručak. Djeca su bila oduševljena novim saznanjima i vatrogascima te su ih pozvali na palačinke u našu udrugu.

72 sata bez kompromisa: Projekt koji je zaživio u deset europskih zemalja, u Hrvatskoj okuplja mlade od 2014. godine. 72 sata, tisuće volontera i stotine volonterskih akcija. Cilj projekta je promovirati volontiranje među mladima, potaknuti ih da budu pokretači promjena u svojoj lokalnoj zajednici i pokazati koliko se zajedničkim snagama može napraviti promjena u kratkom vremenskom periodu. Posebnost projekta je upravo u riječi beskompromisnost, ti samo daruješ svoje vrijeme, talente i radosti onima kojima je potrebno, a za sve ostalo brinemo mi. Uz nova znanja i vještine koje ćeš dobiti sudjelovanjem u projektu, iskusit ćeš i bogatstvo suradnje, prijateljstva, timskog duha, otkrivanje sebe na jedan drugačiji način.