U sklopu projekta VOLONTERI: MLADOST-SNAGA-SVJETLOST naša volonterka Julie iz Francuske nas je učila francuski. Kroz čitanje, izgovor i mnogo smijeha, zajedno smo zakoračili u svijet francuskog jezika i kulture.
Naša volonterka je donela svježinu i entuzijazam u našu udrugu, stvarajući veselu i zabavnu atmosferu za sve nas. Njene lekcije su bile ispunjene interaktivnim aktivnostima koje su nam pomogle da brže i lakše savladamo osnove francuskog jezika.Od svih fraza koje smo naučili najbolje smo zapamtili Merci – Hvala, jer nas podsjeća na čokoladu koju volimo.Ovo iskustvo nas je ne samo obogatilo znanjem nekih fraza francuskog jezika, već i omogućilo da bolje razumijemo francusku kulturu i način života. Zahvalni smo našoj volonterki na njenom strpljenju i posvećenosti.
Powered by: Grad Split